+421 905 254 027
Promo akcia: Založenie s.r.o. za 179 €! 😺

Založenie jednoosobovej s.r.o. za 179 €

  • za 179 € vďaka našej spolupráci s Tatra bankou
  • neobmedzený počet voľných živností v cene
  • vyplnenie objednávky zaberie do 5 minút
  • poradíme, ak budete mať nejaké otázky
  • podnikateľský účet v Tatra banke zadarmo
  • spracujeme vašu objednávku do 1 pracovného dňa
Ako to funguje 💼

Ako si založiť jednoosobovú s.r.o.

1. Objednávka
5 min.

Pre ľahké, rýchle a pohodlné vyplnenie sme pripravili jednoduchý formulár so zoznamom požadovaných údajov a komentármi. Vyplňte požadované údaje, uistite sa, že sú správne a kliknite na tlačidlo „Odoslať“.

2. Podpis dokumentácie
1 min.

Na úspešné spracovanie vašej objednávky je potrebné, aby ste nám zaslali zakladateľskú listinu s úradne overeným podpisom. Všetky nevyhnutné podklady pripravíme za vás.

3. Odosielanie na úrad
do 1 dňa

O nič sa nebojte. Sami podávame všetky potrebné žiadosti na založenie podniku, predkladáme dokumenty a komunikujeme s úradníkmi. Stav služby môžete sledovať vo svojom osobnom účte.

4. Získanie potvrdenia
do 5 dní

Zašleme vám potvrdenie o vykonaní zápisu do obchodného registra a v tomto momente je váš podnik už oficiálne zaregistrovaný. Oslavujte začiatok svojho podnikania a dosahujte zisky!

Cena založenia jednoosobovej s.r.o.

Využite jedinečnú príležitosť a založte si s.r.o. spolu s účtom od Tatra banky iba za 179 €! Máme pre vás promo akciu, v rámci ktorej vám poskytneme založenie s.r.o. za 179 € a účet na 12 mesiacov bezplatne. Nezmeškajte túto skvelú ponuku a založte si s.r.o. ešte dnes!

Stačí si objednať službu cez náš webový portál. Následne podpíšte dokumentáciu pre založenie s.r.o. V priebehu 7 dní vám dodáme potvrdenie o vykonaní zápisu, výpis z obchodného registra a môžete začať s podnikaním!

Založenie jednoosobovej s.r.o.

179,00 €
Stlačte tlačidlo “Objednať”
Vyplňte formulár na založenie spoločnosti
Podpíšte dokumentáciu pre založenie s.r.o. u notára
Zápis spoločnosti do obchodného registra
Recenzie🤩

Recenzie na Úkon

5⭐

Miroslav Lesník

Veľmi kladne a pozitívne hodnotím spoľahlivý, pohotový a veľmi rýchly prístup pri vybavovaní rozšírenia živnosti cez tento portál. Vrelo odporúčam.

5⭐

Alexander Kovalovský

Veľké poďakovanie spoločnosti za kompletné a veľmi rýchle vybavenie mojej žiadosti o živnosť a rád by som špeciálne poďakoval pánovi Fedorenkovi za...

5⭐

Veronika Schlenkerová

Vynikajúce, okamžité, príjemné a ústretové, inteligentné, prirodzené jednanie, vždy hneď zodvihnú mobil, či odpisu e-mail, sms a bez akehokoľvek čakania...

FAQ🔖

Často kladené otázky o založení jednoosobovej s.r.o.

Aké podmienky musím splniť na založenie s.r.o.?
Základnými podmienkami na založenie s.r.o. sú plnoletosť, bezúhonnosť a spôsobilosť na právne úkony. Zakladajúca osoba nesmie mať dlhy v registri dlžníkov. Ďalšou podmienkou je zvolenie predmetu podnikania — voľné, viazané a remeselné živnosti. Pri viazaných a remeselných živnostiach je potrebné preukázať odbornú spôsobilosť. Medzi ďalšie potrebné náležitosti patrí sídlo, obchodné meno, základné imanie a elektronická komunikácia.
V akej výške musí byť základné imanie a ako sa platí?
Základné imanie musí byť vo výške minimálne 5 000 €. Aktuálne sa tieto peniaze nemusia fyzicky vkladať na bankový účet. Je potrebné ich preukázať formou písomného vyhlásenia.
Kto je v jednoosobovej s.r.o. konateľ a spoločník?
Pri jednoosobovej s.r.o. je konateľom aj spoločníkom tá istá jedna osoba, ktorá spoločnosť založila. Táto osoba tiež plní funkcie valného zhromaždenia, ktoré v j.s.r.o. nie je možné založiť.
Koľko predmetov podnikania môžem mať zapísaných a aká je ich cena?
V spoločnosti s ručením obmedzeným môžete mať zapísaných koľkokoľvek predmetov podnikania. Ak ide o voľné živnosti, neobmedzený počet je v cene založenia spoločnosti. Odporúčame vám však vybrať iba tie, ktoré budú zodpovedať činnosti spoločnosti. Pri viazaných a remeselných živnostiach je cena za jeden predmet 11 €.
Koľko stojí založenie jednoosobovej s.r.o.?
Založenie jednoosobovej spoločnosti u nás ponúkame za 179 €. Bežne ponúkame založenie s.r.o. za 290 €, no teraz ju môžete mať za 179 €, dokonca aj s účtom od Tatra banky! Ak nemáte sídlo, vieme vám ho ponúknuť za 200 € ročne.
Ako dlho trvá založenie spoločnosti cez Úkon?
V priebehu 7 dní od objednania vám dodáme potvrdenie o vykonaní zápisu do obchodného registra a môžete začať s podnikaním!
Je potrebné vytvárať zakladateľskú listinu?
Zakladateľská listina ako aj iné potrebné dokumenty sú potrebné na založenie jednoosobovej spoločnosti s ručením obmedzeným. Všetko generujeme automaticky na základe údajov z vašej objednávky a preto nie je potrebné, aby ste tieto dokumenty vytvárali sami.
Môžem byť jediným spoločníkom aj vo viacerých spoločnostiach?
Jediným spoločníkom je možné byť aj vo viacerých spoločnostiach, najviac však v dvoch.
Môžem byť konateľom vo viacerých spoločnostiach?
Áno, môžete.
Ako zistím, že moja firma bola úspešne založená?
Vaša firma bude zapísaná v obchodnom registri.
Kedy mi bude pridelené DIČ?
DIČ alebo aj daňové identifikačné číslo prideľuje podnikateľovi príslušný daňový úrad na základe informácií zo živnostenského úradu. Daňový úrad má zákonom stanovenú lehotu na pridelenie DIČ v trvaní 30 dní. Vo väčšine prípadov je však DIČ pridelené pred uplynutím tejto doby. Prosíme vás o pochopenie a trpezlivosť. Pridelenie DIČ môžete sledovať v našom registri podnikov.

Potrebujete sa poradiť pri založení podniku? Neváhajte nás kontaktovať!

Zavolať
+421 905 254 027
Napísať
Četovky, Email
Benefity🆓

Prečo si založiť s.r.o. online cez Úkon

01

Jednoduchosť

Vyplnenie údajov a podpisovanie dokumentov je na vás, o všetko ostatné sa postaráme my

02

Rýchlosť

Úkon odpovedá na vaše požiadavky do niekoľkých minút. Otestujte ho!

03

Úspora času a peňazí

Ušetríte minimálne 1 deň na osobnom podávaní dokladov a vyhnete sa státiu v radoch

04

Úprimnosť

Stanovujeme si reálne termíny a nesľubujeme to, čo nevieme zaručiť

05

Informačná podpora

Nebojte sa, ak vám niečo nie je jasné. Odpovieme na vaše otázky

06

Naše bohaté skúsenosti

Poznajú a oceňujú nás spokojní zákazníci aj registračné autority

Ako si založiť s.r.o. v roku 2024

Jednoosobová s.r.o. je najjednoduchšou formou spoločnosti s ručením obmedzeným a vhodná je najmä pre tých, ktorí chcú podnikať sami. V tomto prípade je jedna osoba konateľom a zároveň spoločníkom spoločnosti.

Jednoosobová s.r.o. sa zakladá zakladateľskou listinou. Je potrebné určiť predmety podnikania, sídlo spoločnosti a obchodné meno spoločnosti. Minimálny vklad je vo výške 5 000 €. Ten však nemusí byť fyzicky vložený na účet, stačí ho preukázať formou písomného vyhlásenia. Pri s.r.o. je nutné účtovať v sústave podvojného účtovníctva.

Založenie s.r.o. nikdy nebolo jednoduchšie. Vďaka nám ušetríte čas aj peniaze. Takmer všetko vybavíme za vás. Jediné, čo od vás potrebujeme, je vyplnenie objednávky a následné podpísanie zakladateľskej listiny, ktoré musí byť úradne overené.

Vďaka Úkonu zaregistrujeme vašu s.r.o. online. Nemusíte sami vypĺňať množstvo papierov, ale stačí zadať minimum požadovaných údajov do nášho elektronického formulára a podpísať vygenerované dokumenty. Už za 7 dní ste podnikateľom s vlastnou firmou. Náš formulár na založenie s.r.o. obsahuje aj informačné ikony, ktoré vám vysvetlia význam jednotlivých polí.

Objednávkový formulár pozostáva z 3 etáp:
1. Etapa — Formovanie objednávky: Zadajte obchodné meno, vyberte požadované predmety podnikania a zadajte sídlo. Zaregistrujte sa na našom portáli, aby ste pri budúcich objednávkach nemuseli opakovane vypĺňať rovnaké údaje. Systém vás informuje o potrebných dokumentoch a umožní ich nahrať hneď v tejto fáze. Ak nemáte všetky potrebné dokumenty, môžete ich odoslať neskôr.
2. Etapa — Osobné údaje spoločníka/konateľa: Zadajte svoje osobné údaje vrátane mena, priezviska, adresy pobytu, rodného čísla a zdravotnej poisťovne. V tejto časti je potrebné uviesť aj výšku vkladu (minimálne 5 000 €).
3. Etapa — Kontrola objednávky a sťahovanie dokumentov: Prekontrolujte všetky zadané informácie, priložené dokumenty a podpíšte zakladateľskú listinu. Podpis nezabudnite úradne overiť. Na záver uhraďte platbu za objednávku.

Po zaregistrovaní vašej spoločnosti do obchodného registra vás o zápise budeme informovať mailom. Môžete si ju vyhľadať podľa vášho obchodného mena alebo IČO.

Cca do 7 dní odo dňa objednávky vám mailom pošleme potvrdenie o vykonaní zápisu do obchodného registra. Týmto momentom sa oficiálne stávate podnikateľom vo svojej vlastnej spoločnosti.

V prípade akýchkoľvek otázok vám radi pomôžeme.

Dane a odvody s.r.o.

Daňové priznanie a daň z príjmu právnických osôb: Spoločnosť s ručením obmedzeným ako PO má povinnosť podať ročné daňové priznanie a uhradiť daň z príjmu vo výške 21%. Znížená sadzba dane je vo výške 15% (táto sadzba platí, ak celkový príjem podnikateľa neprekročil 49 790 €). Daňové priznanie je potrebné podať do konca marca nasledujúceho roku a vzťahuje sa na predchádzajúce daňové obdobie (predchádzajúci rok).

Zdravotné poistenie: Konateľ s.r.o. je povinný mesačne odvádzať preddavky na zdravotné poistenie. V roku 2024 je minimálna výška stanovená na 97,80 €.

Sociálne poistenie: Pri bezodplatnom výkone funkcie konateľovi nevzniká povinnosť voči Sociálnej poisťovni. S nárokom na odmenu za výkon funkcie konateľovi vzniká povinnosť platiť odvody do Sociálnej poisťovne.